Hakkımızda

Alüminyum Aksesuar üretim ve satışı alanında faaliyet gösteren firmamız aynı zamanda kalite ve güvenliğinden emin olduğu ürünlerini profesyonel kadrosu ve yıllara yayılmış deneyimi ile nihai kullanıcılarının beğenisine sunarak, uygulama alanında da hizmet vermektedir.

Kaliteli işçilik, karşılıklı saygı ve güven ile uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemektedir. Yapı sistemleri ve teknolojinin gelişimine paralel olarak hizmet halkasına yeni üretim kalemlerini ekleyerek, bugün alüminyum konusunda bir yapıda gerekebilecek tüm ürünlerin imalatını hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamaktadır.
Firmamız sahip olduğu altyapı ve uzman kadrosu ile standart seri üretimlerin yanı sıra hayal gücünüzü de sınırlamayacak tasarım ve önerileri ile müşteri memnuniyetini hedef belirlemiştir.

Ürünlerimiz, kalite politikası çerçevesinde, emniyetli, standartlara uygun, topluma ve çevreye saygılı projeler ile üretilmektedir. Hedefimiz, sorumluluğumuzda olan projeleri, günümüz teknolojisi ile buluşturup ihtiyaca en uygun şekilde müşterilerimizin beğenisine sunmaktır. Dünya piyasalarını yakın takibimizle sunduğumuz Alüminyum Doğrama Aksesuarları, Korkuluk ve Küpeşte Sistemleri ile piyasanın seçkin firmaları arasında yer almaktayız.
Metal Enjeksiyon, Presleme, CNC, Boya, Eloksal Kaplama, Polisaj ve Klavuz Açma proseslerimiz mevuttur. Alüminyum’dan imal edilen her türlü ürün için özel imalat yapmaktayız.

MİSYONUMUZ; Üstün kalite ve hizmetle koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti yaşatırken estetik mekanlar yaratmak, rekabetçi piyasada üretim, satış ve uygulama alanlarında kalitemizle lider olmak.

VİZYONUMUZ; Türkiye’de ve dünyada izlenen yenilikçi, saygılı ve saygın kurum kültürüne sahip bir firma olmak.